Milésia je sdružení lidí, kteří Vám pomůžou najít rovnováhu těla, mysli, ducha i emocionální stabilitu. Podáme Vám pomocnou ruku při hledání smyslu života, konkrétní rady, při realizaci Vašich snů i harmonizaci Vás samých a Vašich vztahů. Provedeme Vás změnou pomocí esencí, vůní, terapii, dechů, masáží, meditací. Setkáte se zde s Dášou, která vyladí Váš emocionální stav a povede Vás k rovnováze duše a srdce pomocí australských květových esencí, Access bars, rodinných konstelací, metamorfní techniky a mnoho dalšího. Bára Vás provede Vaším tělem, spojí Vás s duší a nasměruje Vás ke zdraví a prosperitě. Pavla Vás naučí vědomému pohybu a pomůže Vám efektivně propojit Vaše fyzické tělo a Vaši mysl do funkčního celku. Vše pak vede k celkové harmonizaci Vás samých.

 —  

Jsem Dáša Vorlová a mou vášní je vnášet do života více smysluplnosti, radosti a lehkosti. Témata mého života jsou smysluplné vztahy, smysluplná práce, ženství, láska a radost. Při svém osobním rozvoji jsem potkala pár metod, které se staly mou láskou a dnes už prací.

Při hledání řešení mých nefunkčních vztahů jsem potkala rodinné konstelace, které mě od té doby na mé cestě doprovází a neustále zlepšují můj vztah k mému rodu, sobě, práci i okolí. Má touha po jednoduchosti mě přivedla k motýlí masáži (metamorfní technice) a ukázala mi důležitost těhotenství a efektivní, jednoduchou metodu, jak si zlepšit život a ještě se nechat rozmazlovat.

Setkání s metodou Access bars mě utvrdila v přesvědčení, že lze opustit něco nefunkčního v nás velmi snadno a přidanou hodnotou je radost. Do mého života též vstoupily australské květové esence a touha míchat aromaterapeutické vůně, které pohladí duši. Probudila se ve mně i klid, který mě vede k meditacím, které uvolní tělo i duši.

 

Ráda bych Vás provedla světem osobní či pracovní proměny a pomohla Vám pomocí těchto metod vnést do života více radosti a lehkosti.

„Představ si, že stojíš na prahu nevídaného úspěchu, jasný a krásný život ti leží u nohou. Tak vstaň a čiň se!“

- Andrew Carnegie

 

Dáša Vás bude provázet rodinnými konstelacemi, metamorfní technikou a aromaterapeutikou.

 —  

Pavla

Váňová

Jmenuji se Pavla Váňová a jsem instruktorkou Pilates. Tento systém cvičení mě zaujal natolik, že jsem se po dlouhých letech úřednické práce rozhodla pro zásadní změnu ve svém životě a nyní se Pilates věnuji profesionálně. Ačkoliv jsem první instruktorský kurz absolvovala původně jen pro sebe, abych mohla cvičit správně doma, o několik měsíců později jsem začala vést vlastní hodiny díky zájmu přátel a kolegů v práci. Asi rok poté přišla nabídka učit Pilates ve studiu Yogafriends v Plzni, a to jak klasicky na podložce ve skupinách, tak individuální lekce na Pilates strojích reformer a stability chair. Tuto příležitost jsem s nadšením přijala a moje zkušenost s Pilates tím získala další nový rozměr. Čím více se Pilates věnuji, uvědomuji si obrovský potenciál tohoto cvičení. Pilates je pro mě příležitost pomáhat sobě i druhým lidem najít cestu k sobě prostřednictvím svého těla. Je to jedna z mnoha úžasných možností, jak se naučit vnímat své fyzické tělo a propojit ho se svou myslí v jeden harmonický celek. Mně osobně Pilates pomohlo rozhýbat svůj život tím správným směrem.

"Změna se uskutečňuje prostřednictvím pohybu a pohyb uzdravuje."

- Joseph Hubertus Pilates

 

Pavla Vás bude provázet metodou Pilates

 —  

Mail: matyasova.b@gmail.com

Telefon: 775 053 413

Facebook: Jógovinky

https://www.facebook.com/CestaDuseJoginky/

"Mír pramení z vnitřku. Nehledejte ho mimo sebe." (Buddha)

Dosažené vzdělání v oblasti jógy:

Česká akademie jógy – roční kurz pro učitele jógy II. třídy (2017-2018)

Česká akademie jógy – půlroční základní kurz pro učitele jógy III. třídy (2016-2017)

Absolventka FTVS UK v Praze, trenérská škola – obor jóga 2018

 

Průběžně navštěvuji další semináře a workshopy: 

Míla Sávitrí Mrnuštíková - téma: Jak pracovat s emocemi pomocí jógy (2018)
Míla Sávitrí Mrnuštíková - téma: Návrat ke kořenům (2017)

Jmenuji se Bára Matyášová a v rámci jógové terapie Vás seznámím s tím, co je pro vaše tělo vhodné a co potřebuje. Vše doladíme osobní vůní na míru, případně čakrovým parfémem. Také Vás provedu květovými esencemi z australské buše a na míru Vám vyberu esenci, která projasní váš život, uvolní negativní přesvědčení a dodá potřebnou odvahu, sílu či odhodlání jít za svými cíli a sny.
 

Odmala se věnuji sportům všeho druhu, tím hlavním se stal běh na lyžích, u kterého jsem zůstala řadu let. V rámci mé závodní kariéry bylo potřeba, abych se naučila vnímat signály svého těla a dokázala ho uspokojit nejen z vnějšku, ale i zevnitř a to zejména zdravou stravou. Po ukončení této etapy jsem cítila, že bych ráda u sportu zůstala, ale hledala jsem hlubší smysl a propojení těla s myslí a duší a toto vše jsem nalezla u jógy, která se stala mojí vášní a koníčkem. Z tohoto důvodu jsem vystudovala třetí a posléze druhou trenérskou třídu pod záštitou České akademie jógy, která spolupracuje s Univerzitou Karlovou - Fakultou tělesné výchovy a sportu.
 

Ráda Vám zprostředkuji radost, kterou nacházím v józe, klidnou a harmonickou mysl, kterou jóga umí navodit. Pomocí jógy můžeme pracovat na Vašich emocích, vzbouřených hormonech či specifických zdravotních potížích. 
 

Ponoříme se spolu do jógové terapie, základů zdravé stravy a dalších doplňujících terapií a vybereme pro Vás vhodnou cestu k celkové harmonii a pohodě. Těším se na Vás ! NAMASTÉ

"Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír."

- Buddha

 

Barča má na starosti jógovou terapii, australské květové esence na míru, základy zdravé stravy a mnoho dalšího pro Vaše zdravé tělo i ducha.

© 2018 by 

for Milsésia. 

  • Milésia Facebook