Podložka

      (Matwork)

Cvičení na podložce zahrnuje široký repertoár cviků Pilates a jejich modifikace. Je vhodné pro všechny věkové kategorie a rozdílné stupně pokročilosti. Při cvičení využijeme různé druhy pomůcek jako flex band (guma), magic circle (pilates kruh), foam roller (pěnový válec) nebo tonning balls (těžké míčky) a další.

Pilates s aromaterapií v útulném domácím protředí

Cvičíme v komorním prostředí studia Milesia provoněném přírodními esenciálními oleji od firmy Nobilis Tilia v malé skupině (min. 4, max. 6 osob), která zaručuje individuální přístup a dostatek pozornosti lektora pro každého. Je zde prostor pro lepší navedení do správného nastavení těla pro každý cvik a detailnější korekce v průběhu cvičení. To vám zaručí bezpečné a efektivní provedení cviku.

 

Další možností jsou větší skupiny (7  - 12 osob). Volba pro ty, kteří upřednostňují energii více lidí pohromadě. I zde se věnuji všem cvičícím a  dávám potřebné korekce během cvičení v míře, která neomezí plynulý průběh lekce.

(Kurzy pro větší skupiny jsou vypisovány příležitostně a probíhají mimo studio Milesia.)

Tip lektorky: pro ještě efektivnější přínos cvičení zkombinujte některé z nabízených možností , cvičte alespoň dvakrát týdně a získejte tak výhodnější cenu lekcí.

© 2018 by 

for Milsésia. 

  • Milésia Facebook