• Bára Matyášová

Připravte se na komunikaci v blížencích

V pondělí nás čeká novoluní v blížencích. Blíženci ovlivňují ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro senzoriku a motoriku. Tyto orgány jsou při novoluní oslabené, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Novoluní v blížencích přináší ohromnou energii do nových začátků. Můžete začít novou životní kapitolu. Vrhnout se do nových plánů a aktivit. Toto novoluní připomíná, že odpovědnost se nemá brát na lehkou váhu.

Novoluní v blížencích prověřuje témata jako: „jak se cítím v životě?“, „jaký je můj vztah k ostatním?“, „jak sdílím své myšlenky s okolím?“.

Novoluní nám pomůže s komunikací, formulací myšlenek, psaním. Můžeme si nově nastavit svůj vztah ke svým blízkým. Navštivte je nebo jim napište dopis, email… Čas blíženců je dobou kontaktů na všech úrovních, je to období, kdy nepřemýšlíte, zda a kde se projevíte…prostě to uděláte.

A teď z pohledu jógy. Pojďme se připravit a zacvičit si pozici kobry neboli bhudžangásanu. Tato pozice nám přináší posílení celých paží, protažení přední strany trupu, posílení zádových svalů, uvolnění páteře, rozvoj hrudníku, stimulace trávení a vylučování, aktivace oblasti jater, ledvin, nadledvinek, posílení sebedůvěry, hrdosti, rozvoj vnitřní síly.


(zdroj:123RF.com)


Další skvělou pozicí je velbloud neboli Uštrásana. Rozvíjí hrudní páteř, ramena, dech do oblasti břicha a vytváří prostor pro srdce a plíce, stimuluje nervovou soustavu, podporuje trávení a působí proti zácpě.(zdroj: kisspng.com)


Tak co, už jste přemýšleli? Jak půjdete na nové začátky právě vy? NAMASTÉ 😉!10 zobrazení

© 2018 by 

for Milsésia. 

  • Milésia Facebook