• Bára Matyášová

Připravte se na rohaté novoluní 😉

V neděli nás čeká novoluní v býku.

Býk ovlivňuje krk, mandle, čich, chuť. Tyto orgány jsou při novoluní oslabené, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.

Při nachlazení doporučuje Ajurvéda pít teplé mléko s kurkumou, toto zázračné koření používám v kuchyni skoro denně, dokonce je považováno za lék proti rakovině.


Novoluní v býku je výbornou konstelací pro nové začátky. Projekty a aktivity, které zahájíte v období po novoluní, mají velkou šanci na úspěch.


Býk je zemské a pevné znamení. V astrologii je spojováno s materiální oblastí, penězi, majetkem, bezpečím, vytrvalostí, rozvahou, praktičností, smyslností, klidem a laskavostí. Tyto energie na vás působí, i když nejste narozeni ve znamení Býka.


Nyní máme velice vhodný čas na to, abychom změnili naše zlozvyky, začněte znovu a jinak.


Věnujte pozornost majetku a penězům, investujte do hmotných věcí, ale hlavně investujte do sebe. Začněte cvičit, zdravěji jíst…ale vždy platí všeho s mírou a poslouchejte své tělo.


V novoluní býku jsou vhodné pozice, které uvolní krk, zlepší dýchání a pomohou vyrovnat hladinu hormonů. Výbornou jógovou pozicí je např. Svíčka (Sarvangásana) nebo Pozice pluhu (Halásana).(zdroj obrázku @Karmayogapraha)

Přijďte si s námi zacvičit do nového studia v Kostelní ulici, udělejte něco pro sebe, udělejte něco pro nový začátek, toto novoluní je k tomu ideální. NAMASTÉ 😉!

18 zobrazení

© 2018 by 

for Milsésia. 

  • Milésia Facebook