• Bára Matyášová

Střelený úplněk 😊

Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Střelci udělají hodně pro to, aby se mohli věnovat tomu, čemu věří a co je baví. Důležitá je pro ně svoboda.


V dnešním úplňku se možná dostanou napovrch věci, které nás omezovaly a nyní je potřeba se od nich osvobodit.

Úplněk ve střelci po nás chce zbořit vše nefunkční, co už dosloužilo. Podívejte se kolem sebe, co vám již neslouží? Co je potřeba s láskou nechat odejít? Čeho se bojíte pustit? Nyní je vhodný čas na opuštění starého vzorce, programu…čehokoliv co vám v životě neslouží.


Z pohledu našeho těla ovlivňuje střelec játra, stehna s kyčelními svaly a klouby a oblast kolem beder. Tyto orgány jsou ve střelci citlivé, proto se snažte o ně pečovat. Dnes vám doporučím dva cviky, které již možná znáte. První pozicí je kobra (Bhudžangásana), která pracuje s našimi játry, stimuluje trávení a vylučování.


Druhá ásana je pozice orla (Guradásana). Tato rovnovážná a koncentrační poloha rozvíjí sílu nohou a kloubní ohebnost.Nejde však jen o tyto dvě pozice, úplněk ve střelci nám ukazuje, že bychom se měli zaměřit na celé své tělo, dát mu péči, pozornost a lásku…třeba právě jógou 😉.


NAMASTÉ!
26 zobrazení

© 2018 by 

for Milsésia. 

  • Milésia Facebook